Zabloudil

ID: 186571
Poloha
Nadelte si pod stromecek opravdový odpocinek po predvánocním shonu a vydejte se s námi na Šrí Lanku – malý ostrov s neprebernými možnostmi. Cestu zacneme vskutku impozantne – u "Lví skály" v Sígiriji a v buddhistických jeskynních chrámech v Dambulle. Další zastávkou budou vonavé zahrady korení v Matalé a mesto Kandy s proslulým chrámem Buddhova zubu. Pri jízde divokou prírodou šrílanské Centrální vysociny spatríme nespocet vodopádu, mlžné lesy, rododendrony a koloniální mestecka. Ješte než se ponoríme do vod Indického oceánu, projdeme si opevnené centrum prístavu Galle a jeho puvabné koloniální ulicky. Príchod nového roku pak oslavíme na pláži koupáním ci výlety do okolí. Velikost skupiny: 6–16 úcastníku
Program

1. den
Praha – Kolombo – Sígirija: prílet do Kolomba a pokracování do Arankele – dosud obývaný lesní klášter , legendární príbytek mudrce Malijadévy; príjezd do Sígirji s proslulou "Lví skálou" .
3. den
Sígirija Kandy: impozantní skalní pevnost s jeskynemi a freskami obklopená zahradami; buddhistický chrám v Dambulle a zahrady korení v Matalé; príjezd do Kandy.
4. den
Kandy  – Nuvara Elija : mesto na brezích jezera – místní botanická zahrada, chrám Buddhova zubu ; v podvecer koloniální mestecko Nuvara Elija a jedinecné scenérie Šrílanské vysociny  – cestou zastávka u vodopádu.
5. den
Vysocina – Haputale : jízda zvlnenou horskou krajinou s vodopády a cajovými plantážemi , náhorní plošina Horton's Plains –  procházka na „Konec sveta ".
6. den
Haputale – Galle : cesta na pobreží Indického oceánu  – bývalý holandský prístav se stredovekou pevností a spletí puvabných koloniálních ulicek.
7. den
Ahangama : 2 dny v letovisku –  novorocní oslavy a odpocinek na pláži s možností vodních sportu; fakultativní výlety do okolí.
9. den
Ahangama – Praha: rozloucení s morem; prejezd zpet do Kolomba a odlet, prílet domu 10. den.
Stravování
snídane
Cena zahrnuje
letenka Praha–Kolombo–Praha (vč. všech poplatků)
pronajaté mikrobusy
8x hotel *** se snídaní (+ silvestrovská večeře)
vstupné do památkových objektů dle programu
český odborný průvodce China Tours
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj – 5980 Kč
šrílanské vízum – 1100 Kč
jednolůžkový pokoj – 5900 Kč
25.12. (Po) - 03.01. (St) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-63 100 Kč
Rezervace
25.12. (Út) - 03.01. (Čt) 2019 - 10 dní, 9 nocí
dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-64 800 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: China Tours, s.r.o. IČO: 26483343
Vytvářím objednávku...