Zabloudil

ID: 186571
Poloha
Nadělte si pod stromeček opravdový odpočinek po předvánočním shonu a vydejte se s námi na Šrí Lanku – malý ostrov s nepřebernými možnostmi. Cestu začneme vskutku impozantně – u "Lví skály" v Sígiriji a v buddhistických jeskynních chrámech v Dambulle. Další zastávkou budou voňavé zahrady koření v Matalé a město Kandy s proslulým chrámem Buddhova zubu. Při jízdě divokou přírodou šrílanské Centrální vysočiny spatříme nespočet vodopádů, mlžné lesy, rododendrony a koloniální městečka. Ještě než se ponoříme do vod Indického oceánu, projdeme si opevněné centrum přístavu Galle a jeho půvabné koloniální uličky. Příchod nového roku pak oslavíme na pláži koupáním či výlety do okolí. Velikost skupiny: 6–16 účastníků
Program

1. den
Praha – Kolombo – Sígirija: přílet do Kolomba a pokračování do Arankele – dosud obývaný lesní klášter , legendární příbytek mudrce Malijadévy; příjezd do Sígirji s proslulou "Lví skálou" .
3. den
Sígirija Kandy: impozantní skalní pevnost s jeskyněmi a freskami obklopená zahradami; buddhistický chrám v Dambulle a zahrady koření v Matalé; příjezd do Kandy.
4. den
Kandy  – Nuvara Elija : město na březích jezera – místní botanická zahrada, chrám Buddhova zubu ; v podvečer koloniální městečko Nuvara Elija a jedinečné scenérie Šrílanské vysočiny  – cestou zastávka u vodopádu.
5. den
Vysočina – Haputale : jízda zvlněnou horskou krajinou s vodopády a čajovými plantážemi , náhorní plošina Horton's Plains –  procházka na „Konec světa ".
6. den
Haputale – Galle : cesta na pobřeží Indického oceánu  – bývalý holandský přístav se středověkou pevností a spletí půvabných koloniálních uliček.
7. den
Ahangama : 2 dny v letovisku –  novoroční oslavy a odpočinek na pláži s možností vodních sportů; fakultativní výlety do okolí.
9. den
Ahangama – Praha: rozloučení s mořem; přejezd zpět do Kolomba a odlet, přílet domů 10. den.
Stravování
snídaně
Cena zahrnuje
letenka Praha–Kolombo–Praha (vč. všech poplatků)
pronajaté mikrobusy
8x hotel *** se snídaní (+ silvestrovská večeře)
vstupné do památkových objektů dle programu
český odborný průvodce China Tours
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj – 5900 Kč
šrílanské vízum – 1100 Kč
25.12. (Út) - 03.01. (Čt) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-64 800 Kč
Rezervace
dospělá osoba
 
 /Praha
-64 800 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: China Tours, s.r.o. IČO: 26483343
Vytvářím objednávku...