Zabloudil

ID: 384714

Beskydy/Písek u Jablunkova - Wellness Hotel Bahenec a Pivní lázně, Pohoda pobyt 2 noci ***

Poloha
První pivní lázně BBB v ČR.
NEMO tour TIP: kvalitní pivní wellness procedury SPA BBB s léčivými účinky, letní venkovní bazén + vnitřní relaxační bazén s celoročním provozem.

POHODA POBYT pouze možný v týdnu od NEDĚLE do PÁTKU - 3 dny/2 noci.
Moderní Wellness Hotel Bahenec*** leží ve Slezských Beskydech pod Kyčerou (840 m.n.m.) v těsné blízkosti slovensko-polských hranic. Nabízí příjemné ubytování v horském prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Wellness hotel Bahenec nabízí kromě kvalitních BBB procedur a ubytování také spoustu možností k sportovnímu nebo odpočinkovému vyžití včetně letních animačních programů. Pro sportovní aktivity je hřiště na plážový volejbal, kuželky, petanque, dále ohniště, dětské pískoviště a houpačky v rámci dětské dřevěné vesničky. Parkování u hotelu zdarma. PIVNÍ LÁZNĚ jsou součástí WELLNESS CENTRA přímo v hotelu. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí a posezením, restaurace s velkým dětským koutkem, salonek pro školení, Koliba s posezením u krbu, SPA BB – pivní, slámové a mléčné procedury, krytý bazén, finská sauna, venkovní letní bazén.
Koupání: vnitřní hotelový relaxační bazén (celoroční provoz, cca 32°C), letní venkovní bazén.
Zaměření pivních lázní:
- léčba kožních nemocí
- bolestivých kloubních onemocnění a s tím spojených pohybových problémů
Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda v dřevěné kádi o teplotě nad 35°C a původní, tajná, patenty chráněná receptura. Voda je obohacena přísadami, z nichž se vaří pivo – kvasnice, sladový šrot nebo chmelová hořčina a zároveň doplněna o tajné ingredience. Celá procedura je založena na teplu a následném pozvolném vstřebávání pozitivních a aktivních složek, které jsou součástí extraktu, přes kůži do lidského organismu. Účinek sedací koupele je zvýšen použitím vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Doba koupele je 20 minut.
PIVNÍ LÁZNĚ BBB = BIER BOTTICH BAD...chráněno patentem. Pivní lázeň prospívá vlasům, pleti, svalům i kloubům…aneb "posezení v dřevěném sudu plném piva s pípou na dosah".
Ubytování
2- lůžkový pokoj s koupelnou se sprchou a WC, TV. Většina pokojů s balkonem, pro dospělé osoby zapůjčení županu v ceně pobytu. Možnost přistýlky, WiFi připojení.
Cena zahrnuje
2x ubytování
2x polopenze
zapůjčení županu
uvítací drink u večeře
originální pivní lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut pivní lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli)
originální slámová lázeň BBB (60 minut relaxační bazén a finská sauna, 20 minut slámová lázeň, 30 minut relaxace ve slámové posteli)
sauna v rámci procedury
vnitřní relaxační bazén po celou dobu.
Cena nezahrnuje
povinný místní poplatek osoba/den
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: NEMO tour, s.r.o. IČO: 64051421
Vytvářím objednávku...