Zabloudil

ID: 729932

Balkán All Inclusive **

Termín: 05.07. (Čt) - 13.07. (Pá) 2018

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Katowice

Strava: All inclusive

Cena: 13 442 Kč

Popis hotelu

Okružní část

Hotely **/*** (4 noci) - všechny hotely v okružní části se nachází u moře, jsou vzdáleny max. 300 m od pláže.

Pokoje: funkčně zařízené, dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a ve většině hotelů s TV.

Vybavení: všechny hotely mají k dispozici recepci, bar, restauraci, některé z nich mají bazén.

Strava: snídaně a večeře

Náš názor: skvělé umístění hotelů u moře poskytuje vynikající základnu k výletům a současně možnost relaxace po prohlídkách.

Místní kategorie: **/***

Pobytová část

Hotel Ville Otrant *** (3 noci)

Pokoje: 132 pokojů rozmístěných ve 2podlažních bungalovech obklopených zelení. Moderně zařízené pokoje, po rekonstrukci na přelomu roku 2012/2013. Pokoje jsou k dispozici ve dvou velikostech: standardní dvoulůžkové pokoje (přistýlka v podobě menšího rozkládacího křesla pro dítě do 10 let) a větší pokoje s možností ubytování max. 4 dospělých osob (k dispozici také v nabídce pro 2 dospělé osoby + 1 přistýlka pro dospělou osobu nebo dítě a 2 dospělé osoby + 2 přistýlky pro děti), které kromě standardní postele mají také palandu. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitním TV s plochou obrazovkou, balkonem/francouzským balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchovým koutem a klimatizací.

Vybavení: 24 hodinová recepce, klimatizovaná restaurace "Montenegro" s terasou (k dispozici židle pro děti - zdarma), parkoviště, restaurace a'la carte, která nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně (za příplatek), drink bar v hotelu nebo plážový bar (za příplatek), prosluněná terasa, bazén (krytý, otevřený k moři, s otevřenou prosluněnou terasou), brouzdaliště, slunečníky a lehátka na terase (zdarma), na pláži (za příplatek cca 6 EUR/set). Kromě recepce hotelu Villa Otrant je k dispozici i Wi-Fi připojení k internetu (zdarma). Hotel akceptuje kreditní karty.

Strava: All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 09:30), oběd (12:00 - 14:00) a večeře (19:00 - 21:00) - jsou podávány formou bohatého bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru All Inclusive (12:00 - 22:30). Navíc budou podávány v 17:00 hodin zákusky nebo ovoce, káva a čaj.

Sport a zábava: na Velké pláži půjčovna vybavení k vodním sportům (za příplatek). Navíc je k dispozici náš vlastní, dokonale zorganizovaný Figloklub, který nabízí animace, hry a zábavu pro děti v polském jazyce. V areálu objektu dětské hřiště, indiánská vesnička a hřiště ke košíkové (u pláže).

Náš názor: Vřele doporučujeme! Nejlepší cena v závislosti na standardu nabízených služeb. Zcela nové, vkusně zařízené pokoje, výborná poloha a spousta atrakcí pro děti. Hotel Villa Otrant je rozhodně atraktivní pro rodiny s dětmi. SRDEČNĚ ZVEME!

Místní kategorie: ***

Upozornění! Pro zájemce možnost prodloužení výletu o týden pobytu v Chorvatsku, Bosně nebo Černé Hoře. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v rezervačním systému.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Ostrov Korčula - éra Marca Pola • Dubrovník • fjordy jižní Evropy • Kotor, Sveti Stefan, Bar, Skadarské jezero - vizitka Černé Hory • odpočinek v Černé Hoře - hotel All Inclusive!

Den 1
Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Odlet do Dubrovníku v Chorvatsku charterovým letadlem. Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, večeře.

Den 2
Po snídani výlet ke Skadarskému jezeru - jednomu z národních parků Černé Hory. Je to největší jezero na Balkáně, kterým prochází hranice mezi Černou Horou a Albánií a které se nachází mezi horskými pásmy Prokletije, Rumija, Lovćen. Jezero je známé díky množství ryb (včetně úhořů, kaprů) a ptáků, z nichž nejznámější jsou pelikáni, kormoráni a volavky. Plavba po jezeře, tradiční oběd, koupání. Odpoledne prohlídka Starého Baru, města - bratra italského Bari. Město bylo zničeno během zemětřesení v roce 1979. Nyní je jedním z velkých nalezišť pod širým nebem, kde lze obdivovat zbytky městských hradeb z 11. a 12. století posílených ve 14. a 15. století. Uvidíme také turecké lázně ze 17. století, mešity a kostel sv. Kateřiny ze 14. století. Navštívíme Podhradí, které bylo založeno ve středověku a bylo rušnou částí Starého Baru. Nyní jsou zde kavárny a restaurace, obchody a řemeslné dílny. Přejezd do hotelu, večeře, přenocování.

Den 3
Snídaně. Prohlídka Kotoru, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Je to přístavní město, které se malebně rozprostírá na úpatí masivu Lovćen. Okolí připomíná norské scenérie a je známé jako nejvzdálenější fjord v jižní Evropě. Jedná se o oblast výjimečné přírodní krásy, kde strmé svahy hor sestupují do moře. Program zahrnuje mimo jiné návštěvu katedrály sv. Tripuna a symbol města - Hodinovou věž ze 17. století. Následně přejedeme krásnou vyhlídkovou trasou podél Boky Kotorské do Dubrovníku (UNESCO). Nádherně umístěný Dubrovník je nazýván perlou Jadranu. Je to krásné město se skvělou atmosférou, plné památek a fascinujících uliček. Během procházky se seznámíme s jeho historií a uvidíme mimo jiné: Františkánský klášter a Muzeum lékárny. Večeře. Přejezd do hotelu v okolí města Neum.

Den 4
Po snídani přejezd přes poloostrov Pelješac ve směru ostrova Korčula. Během cesty procházka malebnými hradbami Stonu, zvanými „Evropskou čínskou zdí“. Malostonský záliv je známý chovem škeblí a ústřic. Hradby vybudovala ve 14. století Dubrovnická republika. Byly navrženy tak, aby chránily solné doly, jenž byly pro republiku velmi důležité a ve kterých získávali sůl odpařováním mořské vody. Krátký přejezd trajektem na ostrov, návštěva Korčule - rodného města slavného cestovatele Marca Pola. Uvidíme mimo jiné: pozůstatky rodného domu Marca Pola, obranné hradby ze 14.-15. století, goticko-renesanční katedrálu sv. Marka, paláce Arneri a Gabrielis. Korčula bývá nazývána ,,malým Dubrovníkem“, je stejně okouzlující, snad kromě své velikosti. Odpoledne přejedeme na ostrov Badija, druhý největší korčulský ostrov, kde bude čas na relaxaci a opalování. Přejezd do hotelu. Během cesty zastavíme v jednom z tradičních vinařství. Ubytování v hotelu v Orebiću nebo Vela Luce, večeře a přenocování.

Den 5-7
Možnost výběru pobytu v hotelu Jadran v Chorvatsku nebo v hotelu Grand Hotel Neum v Bosně. Čas k opalování, koupání a relaxaci u Jadranu. Stravování v programu All Inclusive Light. Možnost využití fakultativních výletů:
Split - město císaře Diokleciána - cena cca 55 EUR/os.
Fish Picnic - cena cca 35 EUR/os.

Den 8
Snídaně, vystěhování z hotelu, transfer:
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště, odlet do Polska.
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu, pobyt a 15. den odlet do Polska.
(Realizace programu zahrnuje přejezd cca 1000 km)

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Průvodce neprovází po městech a muzejních objektech.
- Dámy jsou žádány, aby si vzaly šátek na hlavu ke vstupu do kostela/mešity.
- Realizaci tohoto zájezdu lze provést na základě občanského průkazu nebo cestovního pasu (dokumenty by měly být platné minimálně 3 měsíce od data návratu)!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Dubrovníku, letištní taxy, ubytování (7 nocí), všechny přejezdy klimatizovaným autokarem/autobusem, stravování: snídaně, večeře (4), program All Inclusive dle popisu v hotelu Grand Hotel Neum (3) nebo program All Inclusive Light dle popisu v hotelu Jadran, služby průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, další jídla, pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/os., týká se poznávací části a také prodloužení pobytu) a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek - 95 EUR/os. (bez pobytové taxy). 

31.05. (Čt) - 08.06. (Pá) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 040 Kč
Vybrat termín
21.06. (Čt) - 29.06. (Pá) 2018 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-12%Last minute11 235 Kč
Vybrat termín
28.06. (Čt) - 06.07. (Pá) 2018 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 562 Kč
Vybrat termín
05.07. (Čt) - 13.07. (Pá) 2018 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-7%Last minute13 442 Kč
Vybrat termín
12.07. (Čt) - 20.07. (Pá) 2018 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute14 832 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČerná Hora
MístoKorčula
HotelBalkán All Inclusive
Pokoj standard
Termín05.07.2018 - 13.07.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...