Zabloudil

ID: 381644

Termín: 05.11. (Čt) - 19.11. (Čt) 2020

Délka pobytu: 15 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 59 800 Kč

Program

1. den


Letecky Praha – Dominikánská republika; přejezd do letoviska Boca Chica
2. den


Dopoledne koupání na pláži na jižním karibském pobřeží, následně přejezd do horského letoviska Jarabacoa – cestou krásné pohledy na nížinu Cibao, zemědělskou zásobárnu země se sady mandarinek, banánovými plantážemi i rýžovými poli a kopcovitou krajinu podhůří Cordillery Central.
3. den


Jarabacoa a program v pohoří Cordillera Central – krátký pěší výlet k vodopádu Jimenoa, návštěva továrny na zpracování kávy, návštěva River Club Jarabacoa nad soutěskou řeky Yaque del Norte s možností koupání v řece nebo přírodních bazénech. 
4. den


Dopoledne nenáročné pěší vycházky v okolí horské tropické přírody, odpočinek v příjemné zahradě hotelu, případně fakultativní programy dle vašeho výběru – rafting na řece Yaque del Norte, projížďky na koních či horských kolech. Odpolední přejezd na severní atlantické pobřeží do Puerto Plata.
5. den


Lanovkou na horu Loma Isabel de Torres (799 m) – výhled na moře i do vnitrozemí od sochy Krista, botanická zahrada, možnost pěšího sestupu, odpoledne variantně prohlídka města Puerto Plata, nebo koupání.
6. den


Cascading 27 Charcos Damajagua  – fakultativně průstup kaskádovou říčkou s 27 menšími vodopády a přírodními tobogány, koupání na plážích Atlantiku nebo volný program v Puerto Plata - krásné koloniální náměstí s příjemnými kavárnami a výbornými restauracemi; v ulicích možno nahlédnout do výroben doutníků. 
7. den


Paradise Island – autobusový přejezd ke karibské pláži a následně lodní výlet na krásný ostrůvek s možností šnorchlování a ochutnávky rumu; cestou zpět plavba mangrovými lesy. Přejezd na jižní karibské pobřeží, ubytování v Santo Domingo.
8 - 9. den


Santo Domingo  – prohlídka hlavního města s historickým koloniálním centrem Zona Colonial - Kolumbův palác na Plaza Espaňa, nejstarší katedrála Santa María de la Encarnación, procházka ulicí Las Damas k pevnosti Ozama; odpoledne procházka podzemními krasovými jezírky v NP Los Tres Ojos; volný program v hlavním městě.Následující den ubytování v přímořském letovisku Bayahibe.
10. den


Koupání na karibském pobřeží, dopoledne fakultativně návštěva krasové jeskyněLas  Maravillas se skalními kresbami původních indiánů Taínů.
11. den


Cordillera Oriental – celodenní minibusový a pěší výlet do odlehlé horské oblasti, túra k vodopádu Las Jaldas (120 m – nejvyšší v Karibiku, pod vodopádem koupání) – cestou políčka, kakaové plantáže a v kopcích horský tropický porost.
12. den


Lodní výlet do NP Cotubanama (Del Este) – mořské proudy v průlivu Catuano, modrá laguna, pozorování fregatek a pelikánů, koupání a odpočinek na ostrově Saona spojené s obědem; cestou zpět možnost zahlédnout červené hvězdice. 
13.–15. den


Bayahibe – závěrečný relax a koupání, případně vycházky v přilehlém národním parku či fakultativně lodní výlet se šnorchlováním na ostrov Catalina – dle vašeho výběru. Letecky zpět do Prahy.Stravování - vlastní
V ceně jsou 3 obědy a stravování na některých fakultativních programech. Ostatní z místních zdrojů v penzionech, různých hospůdkách či v obchodech. Ceny jsou docela příznivé, srovnatelné s ČR.
Cena zahrnuje
průvodce CK
letenka vč. všech poplatků v ceně 22 000 Kč
doprava nájemním autobusem
13x hotel/penzion; lodní výlety na Paradise Island a do NP Cotubanama včetně obědů a dle potřeby s vybavením na šnorchlování
projížďka lodí mangrovými háji
lanovka na Loma Isabel de Torres
prohlídka Santo Dominga včetně oběda
všechny vstupy kromě fakultativních programů
informační materiály
Cena nezahrnuje
v plovací vestě a přilbě – asi 20 USD. Projížďka na koni v Jarabacoa - 30 USD. Výlet do krasové jeskyně Las Maravillas – asi 30–40 USD dle počtu osob Sňorchlování na Isla Catalina - cca 65 USD
Jednolůžkový pokoj povinný – 6600 Kč
Rafting střední náročnosti WW II–IV na krásné řece Yaque del Norte – asi 55 USD včetně oběda. Cascading – se zkušeným průvodcem
Popis
Ubytováni budete v 2-3* hotelech a ve většině případu v centrech měst.   Santo Domingo: Hotel Guarocuya Zona ColonialBoca Chica: Hotel Magic TropicalJarabacoa: Hotel Gran JimenoaPuerto Plata: Hotel KevinBayahibe: Hotel Los Flamencos Poznámka: hotely mohou být změněny v závislosti na volných dispozicích. 
05.11. (Čt) - 19.11. (Čt) 2020 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Bez stravy
Letecky/Praha
-59 800 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměDominikánská republika
MístoDominikánská republika
HotelDominikánská republika
Základní cena
Termín05.11.2020 - 19.11.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...