Zabloudil

ID: 381452

Alsasko na kole - vinná stezka

Program

1.–2. den


Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do městečka Eguisheim; výlet zvlněným pohořím mezi vinicemi do Rouffachu nebo Cesta pěti hradů (Route des cinq Châteaux), jedno z nejkrásnějších měst Alsaska –  Colmar , centrum s radnicí a muzeum Unterlinden, dojezd do hotelu (50 km).
3. den


Autobusem na horu Sv. Odily - unikátní výhled na okolní krajinu, léčivá studánka, tajemná Pohanská zeď, na kole do kouzelného městečka Obernai , Rosheim s nejstaršími domy v Alsasku a nejkrásnějším románským kostelem, Mohlsheim se středověkým jádrem, ale také kolébka vozů Bugatti (50 km); naložení kol v Traenheimu a ochutnávka vín v La Cave du Roi Dagobert .
4. den


Autobusem na hrad Haut Koenigsbourg , vyložení kol a sjezd do Sélestatu, středověká městečka Riquewihr a Ribeauvillé , vinicemi do Hunawihru (opevněný kostel a chovná stanice čápů), zakončení v rodišti Alberta Schweizera – Kaysersbergu (50 km).
5.–6. den


Autobusem do sedla Bonhomme (949 m), na kole po hřebenové silničce budované za 1. světové války, mezi lesy a pastvinami Vogéz , dojezd do hotelu (65 km) nebo nejkrásnější cyklostezka jižního Německa – vinařská oblast Kaiserstuhl (46 km), večerní odjezd domů, návrat následující den v brzkých ranních hodinách.Stravování - polopenze
polopenze
Nástupní místa
Praha, Beroun, Plzeň
Cena zahrnuje
průvodce
doprava autobusem s cyklovlekem
3x hotel***
dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím
3x polopenze (dvouchodové menu v hotelové restauraci
karafa vody)
potřebné mapy
pojištění léčebných výloh a stornopoplatků
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj povinný – 1800 Kč
20.09. (Čt) - 25.09. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
základní cena pro osobu
Polopenze
Autobus
-8 990 Kč
Rezervace
základní cena pro osobu
 
 
-8 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...