Zabloudil

ID: 730042

Florencie & Miláno - s vášní pro život, pro lásku k umění ***

Termín: 06.07. (Pá) - 13.07. (Pá) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Varšava

Strava: Snídaně

Cena: 12 021 Kč

Popis hotelu

Ubytování

*** hotely - nachází se v blízkosti center měst nebo nedaleko zastávky místní městské hromadné dopravy, s dobrým dojezdem k hlavním turistickým atrakcím města Florencie a Milána.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) s koupelnou. Navíc: telefon, satelitní TV, mini bar (konzumace za příplatek) a trezor.

Vybavení: recepce, restaurace, bar.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie: ***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program

Velcí umělci ve Florencii: Leonardo, Michelangelo, Rafaell * Belle Arte * Galerie Uffizi - nejbohatší muzeum v Itálii * Santa Maria Novella - perla renesance * sv. Kříž - italský pantheon * Katedrální muzeum - Michelangelova Pieta * Cappella dei Magi - fantastické fresky Benozzo Gonzoly v paláci Ricardi * Galerie Brera - milánské Uffizi * Poslední večeře - Leonardo da Vinci

Den 1
Sraz na letišti ve Varšavě, u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Přílet do Bergama, transfer do hotelu v okolí Milána, volný čas. Přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 2
Po časné snídani přejezd do Florencie. Prohlídku města začneme u kostela sv. Kříže nazývaného florentským Pantheonem. Právě zde jsou pohřbeni slavní Floreňtané, mimo jiné Michelangelo Buonarotti nebo Galileo. V další části programu: Palazzo Vecchio (česky Starý palác) - srdce florentské moci. V budově Palazzo, kterou navrhl Arnolfo di Cambio, budeme obdivovat Sál pěti set, který je známý díky nezrealizovaným freskám Michelangela a Leonarda da Vinciho. Přejezd do hotelu v okolí Florencie, přenocování. (Trasa cca 350 km)

Den 3
Po snídani pokračování v prohlídce Florencie. V programu mimo jiné: Santa Maria Novella (bazilikální kostel), ve kterém se nachází fresky Domenica Ghirlandaia a kde začal svou práci Michelangelo Buonarotti. V další části návštěvy: Palazzo dei Medici z Cappella dei Magi, ve kterém budeme moci obdivovat umění Benozzo Gonzoli, stejně jako návštěva Medicejské kaple, ve které se nachází náhrobky rodu Medici, ručně vyřezávané Michelangelem. Dalším bodem programu bude návštěva kaple Brancacciů, kde budeme obdivovat fantastické fresky italského malíře Masaccio. Volný čas. Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 30 km)

Den 4
Po snídani se projdeme centrem historického města Florencie, kde navštívíme: Katedrální muzeum, kde se mimo jiné seznámíme s historií založení katedrály Santa Maria del Fiore, stejně jako budeme moci obdivovat Pietu od Michelangela. Následně navštívíme impozantní baptisterium sv. Jana Křtitele. Posledním bodem programu bude návštěva katedrály Santa Maria del Fiore. Volný čas. Na závěr dne doporučujeme večeři - toskánské menu (za poplatek). Poté návrat do hotelu, přenocování. Upozornění! Tento den není v hotelu večeře. (Trasa cca 30 km)

Den 5
Po snídani návštěva nejbohatšího muzea v Itálii, čili Galerie Uffizi. V programu prohlídka muzea s průvodcem, bude možnost obdivovat obrazy velkých umělců, mimo jiné: Michelangela, Leonarda da Vinciho a Botticelliho. Poté v muzeu volný čas na samostatné obdivování umění. Následně procházka na vyhlídkovou terasu, ze které budeme obdivovat fantastické panorama Florencie. Přejezd do hotelu v okolí Milána, přenocování. (Trasa cca 350 km)

Den 6
Po snídani přejezd do Milána. V programu prohlídky: procházka po nádvořích zámku dynastie Sforzů, návštěva hradního muzea, kde uvidíme mimo jiné poslední nedokončené dílo Michelangela - Pieta Rondandini. Dalším bodem programu bude návštěva katedrály a galerie Viktora Emanuela II. Poté uvidíme náměstí La Scala a Muzeum La Scala. Volný čas na oběd. Odpoledne návštěva kostela sv. Satiry s iluzionistickým interiérem Bramantého a návštěva čtvrti módy. Návštěva kostela Santa Maria delle Grazie, ve kterém budeme moci obdivovat Poslední večeři Leonarda da Vinciho. Volný čas. Večer milánská večeře (za příplatek). Návrat do hotelu na přenocování. Upozornění! Tento den není v hotelu večeře.

Den 7
Po snídani přejezd do Milána. V programu prohlídky: kostel sv. Mořice nazývaný Sixtinskou kaplí Milána, bazilika patrona Milána - sv. Ambrože, Muzeum vědy a techniky Leonarda da Vinciho. Následně přejezd do čtvrti kanálů. Dalším bodem programu bude návštěva moderní architektonické čtvrti Porta Nuova, kde se nachází nejvyšší a nejkrásnější stavby v celé Itálii. Na závěr programu procházka uměleckou čtvrtí Brera a návštěva pinakotéky Brera. Volný čas. Návrat do hotelu na přenocování.

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu, volný čas. Následně transfer na letiště. (Trasa cca 120 km)
V případě časného odletu - snídaně formou balíčků.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu ve Florencii a Miláně bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Bergama (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (7 nocí), stravování: 7 kontinentálních snídaní, večeře za příplatek (5 večeří - 1., 2., 3., 5. a 7. den zájezdu; v hotelu nebo v nedalekých restauracích), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému Tour Guide, pobytovou taxu na území Itálie, italský večer, další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu (vstupné, Firenze Card a její rezervace, spropitné pro místní průvodce, systém TGS) - cca 275 EUR (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 15 EUR (platí se přímo v hotelech). Ceny vstupenek mohou být změněny díky dočasným výstavám.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace (nevztahuje se při nákupu Firenze Card).
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení (nevztahuje se při nákupu Firenze Card).

Fakultativní výlety: za každou toskánskou večeři/milánské menu - cca 30 EUR, ochutnávka toskánských produktů - cca 25 EUR.

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o .

06.07. (Pá) - 13.07. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Varšava
-27%Last minute12 021 Kč
Vybrat termín
20.07. (Pá) - 27.07. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute18 602 Kč
Vybrat termín
03.08. (Pá) - 10.08. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Varšava
-3%Last minute16 903 Kč
Vybrat termín
17.08. (Pá) - 24.08. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-12%Last minute15 249 Kč
Vybrat termín
31.08. (Pá) - 07.09. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute18 484 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoVal di Fiemme/Obereggen
HotelFlorencie & Miláno - s vášní pro život, pro lásku k umění
pokoj standardní
Termín06.07.2018 - 13.07.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...