Zabloudil

ID: 726771

Neapol - srdce Kampánie **

Popis hotelu

Poloha

**/*** hotel - střední kvality, který se nachází nedaleko zastávky metra nebo místní městské hromadné dopravy, s dobrým dojezdem do centra a k hlavním turistickým atrakcím Neapole (3 noci).

Vybavení: recepce, restaurace nebo bar.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) s koupelnou. Navíc: telefon, satelitní TV, mini bar (konzumace za příplatek) a trezor.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko).

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o .

 

Program

Hlavní město jižní Itálie * Neapolské staré město - jedinečné srdce města * Neapol - město pizzy * Archeologické muzeum - poklady starověku * Královský palác

Den 1
Sraz na letišti ve Varšavě, u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Přílet do Neapole. Transfer do hotelu v okolí Neapole, volný čas. Přenocování. (Trasa cca 40 km)

Den 2
Po snídani přejezd do centra města. Prohlídku začneme návštěvou hlavní katedrály, kde se nacházejí relikvie sv. Januária, patrona města. Dalším bodem procházky bude nádherné staré město. Projdeme slavnou ulicí Spaccanapoli, kde budeme moci obdivovat tradiční neapolské betlémáře. Projdeme také kolem nejvýznamnějších kostelů v Neapoli: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara i Gesu Nuovo. Volný čas na oběd. Během oběda doporučujeme ochutnávku tradiční neapolské pizzy (ochutnávka je za poplatek). Odpoledne navštívíme Archeologické muzeum, které má ve své sbírce impozantní starověké exponáty nalezené v Pompejích, Herculaneu a Stabiae. Volný čas. Návrat do hotelu, přenocování.

Den 3
Po snídani přejezd do centra města - náměstí Piazza Plebiscito, kde se nachází slavná Galerie Umberto I, divadlo San Carlo a také královský palác, který byl sídlem dynastie Bourbonů. Návštěva paláce, kde budeme mimo jiné obdivovat historické apartmány. Následně krátká procházka ke hradu dell'Ova (česky Hrad zlatého vejce), ze kterého budeme obdivovat panorama Neapolského zálivu. Dalším bodem programu bude návštěva několika stanic metra, které se v posledních letech staly uměleckou galerií. Volný čas. Odpoledne doporučujeme večeři v centru města (za poplatek). Pozdě večer návrat do hotelu, přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování z hotelu, volný čas. Následně transfer na letiště. (Trasa cca 40 km)
V případě časného odletu - snídaně formou balíčků.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Neapoli bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Neapole (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v **/*** hotelu (3 noci), stravování: 3 kontinentální snídaně, turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 170 EUR (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 30 EUR (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31. 8. 2017 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

26.04. (Čt) - 01.05. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute13 200 Kč
Rezervace
10.05. (Čt) - 15.05. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute12 216 Kč
Rezervace
24.05. (Čt) - 29.05. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute12 396 Kč
Rezervace
14.06. (Čt) - 19.06. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute12 216 Kč
Rezervace
28.06. (Čt) - 03.07. (Út) 2018 - 6 dní, 5 nocí
pokoj standardní
Snídaně
Letecky/Varšava
-Last minute12 216 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...