Zabloudil

ID: 447444

Kuba autentická **

Program

1. den


Letecky Praha – Havana.
2. - 3. den


Havana – bohaté koloniální paláce, pevnosti a chrámy, nejstarší divadlo Nového světa, všudypřítomné pomníky všech kubánských revolucí, Floridita oblíbený bar Ernesta Hemingwaye a kolébka nápoje „daiquiri“; procházka po nábřeží El Malecón; návštěva centra nové Havany La Rampa se známou zmrzlinárnou Copelia; letecky do východní části ostrova.
4. den


Santiago de Cuba, prohlídka města – nejstarší dům na Kubě z roku 1519, pevnost San Pedro de la Roca , kasárna Moncada – dějiště prvního revolučního pokusu Fidela Castra; přejezd na východní cíp ostrova.
5. - 6. den


Baracoa – místo, kde v roce 1492 přistál Kryštof Kolumbus: nejstarší koloniální přímořské městečko z roku 1512 s bohatým kulturním životem a mimořádně malebným okolím (pláže, večery plné kubánské hudby); možnost fakultativních výletů, do džungle v povodí řeky Duaba, koupání v průzračných tůních, výstupu na stolovou horu El Yunque nebo výletu ke kaňonu v ústí řeky Yumurí.
7. den


La Farola – průjezd legendární horskou silnicí; místo vylodění José Martího – Playita s možností koupání na oblázkové pláži; přejezd do poklidného města Bayamo, kolébky bojů za nezávislost Kuby.
8. den


Přejezd do centrální části ostrova. Cestou si prohlédneme koloniální města Camagüey a Sancti Spiritus.
9. - 10. den


NP Lomas de Banao; pohoří Escambray; výlet pěšky nebo na mulách na sedlo La Sabina; osvěžující koupání v horské říčce.
11. - 12. den


Trinidad ; prohlídka neobyčejně poutavého koloniálního města s množstvím památek a muzeí; koupání na pláži Ancón s výhledy na pohoří Escambray; možnost fakultativního výletu parním vláčkem do Valle de los Ingenios .
13. den


Cienfuegos – prohlídka neoklasicistního centra města; přejezd do západní části ostrova spojený s průjezdem pobřeží Zátoky Sviní, místem vylodění kontrarevolucionářů v roce 1961; návštěva krokodýlí farmy v Guamá.
14. - 15. den


Region Pinar del Río – fotogenický kuželový kras s homolovitými tvary hor (mogoty) v údolí Viňales; ukázka výroby doutníků, ruiny Hacienda Cortina a návštěva jeskyně Los Portales – velitelského stanoviště Che Guevary; orchideárium v Soroa. 
16. - 17. den


Letecky zpět do PrahyStravování - vlastní
bez stravování
Cena zahrnuje
průvodce
letenka vč. všech poplatků Praha–Havana–Praha ve výši 22 000 Kč (v ceně letenky je zahrnuta i odletová taxa ve výši cca 22 EUR)
doprava pronajatým minibusem
vnitrostátní přelet (případně přejezd)
1x hotel ***
13x v soukromí u kubánských rodin
informační materiály
Cena nezahrnuje
kubánské vízum – 900 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný – 7500 Kč
kubánské vízum - 850 Kč
jednolůžkový pokoj povinný – 7500 Kč
15.03. (Čt) - 31.03. (So) 2018 - 17 dní, 16 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
základní cena pro osobu
Bez stravy
Letecky/Dle programu
-64 400 Kč
Rezervace
základní cena pro osobu
 
 /Dle programu
-64 400 Kč
Rezervace
16.11. (Pá) - 02.12. (Ne) 2018 - 17 dní, 16 nocí
základní cena pro osobu
Bez stravy
Letecky/Dle programu
-64 400 Kč
Rezervace
základní cena pro osobu
 
 /Dle programu
-64 400 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...