Zabloudil

ID: 657732
Program

1. den


Letecky Praha – Funchal
2. den


Ponta de São Lorenço - výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na pláži Prainha, nebo návštěva Cannicalu.
3. den


Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Encumeada - divukrásnou scenerií podle levád k vodopádu Risco a jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.
4. den


Funchal - slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ - sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.
5. den


Pico Ruivo (1861 m) - nenáročný přechod centrálními partiemi ostrova včetně nejvyšší hory ostrova; dechberoucí výhledy na dramatickou velehorskou krajinu; při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana - skanzen Casas del Colmos.
6. den


Caldeirão Verde - vycházka podél levády hlubokým vavřínovým lesem, výhledy na malebné severní pobřeží ostrova; pro zdatnější možnost pokračování skrz několik tunelů do Caldeirão Inferno; při zpáteční cestě možnost návštěvy vulkanických jeskyní v São Vicente. Večerní odlet do Porta. 
7. den


Porto– prohlídka města, katedrála a historická čtvrť, čtvrť Ribeira, někdejší burza (Palácio da Bolsa), velkolepý dvoupatrový most Dom Luis I přes řeku Douro, návštěva a ochutnávka slavného portského vína ve Vila Nova da Gaia.
8. den


Výlet do údolí Douro – cesta krásnou kopcovitou krajinou podél řeky, obklopené množstvím vinic, návštěva rázovitých vesniček, Sabrosa – rodiště mořeplavce F. Magalhãese, návštěva vinařství.
9. den


Letecky zpět do Prahy.Stravování - snídaně
snídaně
Popis
Standardně ve 2lůžkových pokojích v centrech měst, 5x hotel v centru Funchalu, 3x hotel*** u Porta.
Cena zahrnuje
průvodce
letenky vč. všech poplatků Praha–Funchal/ Funchal– Porto/ Porto–Lisabon–Praha
doprava pronajatými mikrobusy
ve městech MHD
8x hotel *** se snídaní
transfery na i z letiště
 ochutnávka vín
informační materiály
Cena nezahrnuje
Jednolůžkový pokoj povinný – 3900 Kč
jednolůžkový pokoj povinný – 3900 Kč
03.04. (Út) - 11.04. (St) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
základní cena pro osobu
Snídaně
Letecky/Dle programu
-39 800 Kč
Rezervace
základní cena pro osobu
 
 /Dle programu
-39 800 Kč
Rezervace
20.10. (So) - 28.10. (Ne) 2018 - 9 dní, 8 nocí
základní cena pro osobu
Snídaně
Letecky/Dle programu
-39 800 Kč
Rezervace
základní cena pro osobu
 
 /Dle programu
-39 800 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...