Zabloudil

ID: 660776

Termín: 20.08. (Po) - 29.08. (St) 2018

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Dle programu

Strava: Snídaně

Cena: 39 800 Kč

Program

1. - 2. den


Letecky Praha – Lisabon; návštěva čtvrti Belém: slavná Belémská věž, památník objevitelů a klášter sv. Jeronýma; nejsarší lisabonská maurská čtvrt Alfama s bludištěm točitých uliček, zřícenina románského hradu Sv. Jiří.

 
3. den


Sintra – bývalé královské letní sídlo, historické stavby, palácové komplexy a rozlehlé parky, návštěva starého královského paláce, přesun na Cabo de Roca – nejzápadnější výběžek Portugalska a kontinentální Evropy, návrat do Lisabonu.
4. – 5. den


Přelet na Porto Santo – ostrov s desetikilometrovou písečnou pláží,  dle času příletu odpočinek, koupání, návštěva muzea Kryštofa Kolumba; druhý den ve večerních hodinách přejezd trajektem do Funchalu
6. den


Pico do Arieiro (1818 m) – výjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova, fantastické výhledy na dramatickou velehorskou krajinu a nejvyšší horu Pico Ruivo; Verada dos Balcões – přesun do Riveiro Frio na pstruží farmu, odtud krátkou levádou vavřínovým lesem na nejkrásnější otevřenou vyhlídku ostrova. Při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana – skanzen Casas del Colmos, eventuálně návštěva vulkanických jeskyní v São Vicente.
7. den


Funchal – slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ – sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.
8. den


Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Paul da Serra – divukrásnou scenerií podle levád k jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.
9. den


Ponta de São Lorenço – výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na pláži Prainha, nebo návštěva Cannicalu.
10. den


Letecky zpět do Prahy.Stravování - snídaně
snídaně
Popis
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. 3x ubytování v Lisabonu 1x ubytování na ostrově Porto Santo 5x ubytování na Madeiře  Ubytování na Madeiře je v menším hotelu v centru Funchalu. Hotel *** nabízí jednodušší snídaně formou bufetu. 
Cena zahrnuje
průvodce
letenka vč. všech poplatků Praha–Lisabon / Porto Santo–Funchal–Praha
1x trajekt Porto Santo – Funchal
doprava pronajatými mikrobusy na Madeiře a doprava v Lisabonu
transfery na i z letiště
 9x hotel *** se snídaní
informační materiály
Cena nezahrnuje
tradiční madeirský večer (cca 22 EUR) aj
montský tobogan (cca 15 EUR)
jednolůžkový pokoj povinný – 4500 Kč
20.08. (Po) - 29.08. (St) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Snídaně
Letecky/Dle programu
-39 800 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoPortugalsko
HotelMadeira, Porto Santo a Lisabon
Základní cena
Termín20.08.2018 - 29.08.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoDle programu
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...