Zabloudil

ID: 636151

Po rovině napříč Alpami

Termín: 13.09. (Čt) - 16.09. (Ne) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 850 Kč

Popis zajezdu
Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček – ani Salcburk. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP – již na 200 zájezdů!
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Denní přesun busem do Rakouska. Na kole podél řeky Saalach, která si razí cestu „Kamenným mořem“ Steinernes Meer (44-49 km). 2. Busem ke Krimmelským vodopádům, s kopce a po rovině do Mittersillu (34 km, možnost ukončení etapy), Kaprunu, Zell am See a podél Zellerského jezera do penzionu (73 km). 3. Busem do sedla Pass Lueg, přes Hallein s třítisíciletou historií těžby soli do historického centra Salcburku (40 km), zde čas na prohlídku či posezení, podvečerní návrat busem. 4. Z ubytovny po cyklostezce podél hřebenu Vysokých Taur k soutěskám Kitzlochklamm nebo Liechtensteinklamm (prohlídka) a do St. Johannu (47-53 km), návrat do ČR. Terén rovinatý (se dvěma krátkými stoupáními). Povrch asfalt, krátké úseky jemná šotolina.


TIP: v rámci tohoto zájezdu lze z našeho ubytovacího místa zdolat i Grossglocknerskou panoramatickou silnici a další alpská sedla.


RELAXACE: návštěva lázní „Tauern Spa“ v Kaprunu (naším busem společně večer s min. 8 zájemci nebo individuálně kdykoliv).
Stravování

UBT i PEN: 3x polopenze (snídaně - obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, česky hovořící personál). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.UBT: 3x ve 3–7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení a ručníky), 2lůžkový pokoj za příplatek 450 Kč/os./pobyt (s sebou vlastní povlečení a ručníky). K dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů) a stolní tenis. Objekt vyhrazen jen pro CK TRIP!

PEN: 3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (asi 10 EUR/os.). Příplatek 1lůžkový pokoj (evt. obsazení pokoje 1 osobou) 500 Kč/os./pobyt.
Nástupní místa
Benešov, České Budějovice, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Stará Boleslav, Tábor, Turnov
13.09. (Čt) - 16.09. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-5 850 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoRakousko
HotelPo rovině napříč Alpami
dospělá osoba
Termín13.09.2018 - 16.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...