Zabloudil

ID: 658210

Lavris Hotels & Spa ****

Popis hotelu

Poloha
Lavris Hotels & Spa se nachází v letovisku Kato Gouves. Nedaleko je oceanárium Creta Aquarium. Během několika minut chůze najdete kavárny, obchody a bary. Městečko Hersonissos se nachází cca 7 km od Lavris Hotels & Spa. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 15 km a letiště Chania cca 161 km. Cena nezahrnuje řeckou pobytovou taxu, jejíž zavedení bylo stanoveno na první čtvrtletí roku 2018 a její výše se odhaduje na 7-10 EUR na osobu za týden pobytu. Poplatek bude nutno povinně zaplatit na recepci před ubytováním.

Pláž
Písčito-oblázková pláž se nachází cca 600 m od Lavris Hotels & Spa (přechod ulicí). Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek. Na pláži možnost provozování vodních sportů (za příplatek). Na pláž jezdí 3x denně bezplatný hotelový autobus.

Vybavení
24hodinová recepce, výtahy, hlavní restaurace s terasou (řecká a mezinárodní kuchyně), restaurace a'la carte, 2 venkovní bazény, 1 krytý bazén (vyhřívaný v dubnu a říjnu), 2 dětské bazény, dětské hřiště, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), bar u bazénu, mini market, TV koutek, konferenční místnost, půjčovna aut, parkoviště, směnárna.
Hotel je uzpůsoben pro tělesně postižené hosty (80% venkovní plochy a koupelny, výtahy, příjezdové cesty, restaurace a bar). Pokoje pro zdravotně postižené na potvrzení.

Pokoje
Lavris Hotels & Spa má 169 pohodlných a komfortně zařízených pokojů, které jsou umístěny v několika dvoupodlažních budovách. Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, ledničkou, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, plážovými osuškami a balkonem.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na vyžádání.

Strava
All Inclusive formou bufetu: snídaně (7:30-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:30). V hodinách od 11:00-12:30 a 16:00-18:00 je k dispozici široký výběr občerstvení. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakija) jsou servírovány v baru (10:00-23:00). 2x za pobyt možnost večeře v restauraci a'la carte.

Sport a zábava
Lavris Hotels & Spa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé, např.: hry, soutěže, večerní show. Zdarma: posilovna, aqua aerobic, vodní pólo. Za poplatek: kulečník, wellness & SPA.

Internet
Ve veřejných prostorách a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky: www.lavrishotels.com

Náš názor
Ideální místo k odpočinku pro všechny ty, kteří hledají dobrý standard za rozumnou cenu. Lavris Hotels & Spa je vysoce ceněn za velmi kvalitní služby a vynikající jídlo.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak), osobní výdaje a pobytovou taxu, jejíž zavedení je plánováno na první čtvrtletí roku 2018 a jejíž výše se odhaduje na 7-10 EUR/os./týden (poplatek je povinný a bude se hradit na recepci při ubytování).

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Wroclaw, Poznań, Bydhošť a Lodž. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde:  http://r.pl/rozklady

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

25.04. (St) - 02.05. (St) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 197 Kč
Rezervace
25.04. (St) - 09.05. (St) 2018 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute21 268 Kč
Rezervace
02.05. (St) - 09.05. (St) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 060 Kč
Rezervace
02.05. (St) - 16.05. (St) 2018 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute20 962 Kč
Rezervace
09.05. (St) - 16.05. (St) 2018 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 003 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...