Zabloudil

ID: 730065

Západ slunce na Měsíci ***

Termín: 23.09. (Ne) - 30.09. (Ne) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice

Strava: Snídaně

Cena: 16 498 Kč

Popis hotelu

Hotel OCEANIS BEACH ** Aghia Paraskevi, Kamari (7 nocí) Santorini nebo podobný

Hotel se nachází 300 m od pláže. V centru Kamari je velký výběr taveren, obchodů a restaurací. Hotel má recepci, restauraci a bar. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a klimatizací, balkonem nebo terasou.

Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Kyklady • Řecko - jako z pohlednice • Fira - fascinující výhledy na kalderu • Akrotiri - nejnovější objev • západ slunce v Oia • Nea Kameni - procházka po sopce • Hot Springs - koupání v minerální sulfidické vodě • tyrkysové moře, pohádkové zátoky a tři druhy pláží: černá, červená a bílá

Den 1
Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem na ostrov Santorini v Řecku.
Časy odletů a místa srazů na jednotlivých letištích jsou uvedeny v „Letovém řádu“ na konci katalogu. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .
Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu. Volný čas na odpočinek, opalování (v závislosti na letovém řádu).

Den 2
Santorini je nejznámější a nejoblíbenější ostrov Kykladského souostroví. Je to jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Evropě, které je povinným bodem návštěvy Evropy pro turisty z celého světa. Po snídani prohlídka hlavního města ostrova Firy. Ostrov Santorini je v podstatě částí vrcholku sopky ponořené v moři, která vybuchla v roce 1450. Sopky, červené pláže, malé, barevné domky přilepené na svazích sopky, tyrkysové moře v pozadí. Město Fira leží kaskádovitě na strmých skalách vyčnívajících z moře, je okouzlujícím městem plným barev. Procházka městem, následně sjezd lanovkou dolů do přístavu, hlavně pro hezké výhledy z tohoto místa. Zpět na horu se vydáme na oslech. Dalším bodem prohlídky bude Prehistorické muzeum vykopávek Thiry, ve kterém je sbírka minojských exponátů. Po prohlídce volný čas. Doporučujeme přestávku na kávu v jedné z taveren zavěšených nad propastí, pohled z tohoto místa je nezapomenutelný. Následně navštívíme Akrotiri - tzv. řecké Pompeje. Nedávno zveřejněné archeologické naleziště je pozůstatkem dobře organizovaného města, které pochází z roku 1600 př. n. l. Bylo to největší minojské město (mimo Knossos na Krétě). Město bylo zakonzervováno pod lávou a popelem. Na mnoha místech zůstalo nedotčené. V novodobém muzeu, pod střechou lze navštívit celé ulice, podívat se do domů, bank nebo řemeslných továren. Bohaté fresky zdobily stěny domů, lze vidět výlohy obchodů, nábytek, nádobí pro skladování potravin. Návrat autobusem do hotelu, přenocování. Po chvíli odpočinku doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova pod rouškou noci - úžasného, ​​okouzlujícího města Fira, které díky noční době a nádhernému osvětlení znovu objevíme. Přenocování.

Den 3
Snídaně. Výlet na sopečný ostrov Nea Kameni. Přejezd do přístavu a plavba lodí na ostrov, následně procházka ke kráteru stále aktivní sopky. Poté návrat na loď a plavba na další sopečný ostrov nazývaný Palea Kameni, kde se nachází horké minerální prameny Hot Springs. Každý účastník bude mít možnost se vykoupat v léčivých sulfidických vodách. Přejezd na další ostrov Thirassia. Zde budeme moci dvě hodiny prozkoumávat ostrov nebo se koupat na pláži u přístavu. Později se vydáme na plavbu podél útesů kaldery, starého sopečného kužele impozantního svou velikostí, stoupajícího nad hladinou moře.

Den 4
Snídaně. Odpoledne výlet na západ slunce v Oia. Rituálem na Santorini je sledování západu slunce v Oia, je to jedinečný zážitek. Město Oia se nachází na vysokém útesu. Právě na tomto místě uvidíme slavné, dechberoucí výhledy na mořskou kalderu. Následně navštívíme Santo Wine - největší vinici na ostrově Santorini, která se nachází na útesech kaldery s panoramatickým výhledem na sopku a na celý ostrov. Budeme mít možnost ochutnat nejznámější místní vína a sýry za zvuků řecké hudby.

Den 5 - 7
Snídaně. Volný čas k odpočinku, koupání, opalování a samostatné prohlídce ostrova. Vzhledem k malé ploše ostrova není nijak složité se na něm pohybovat. Lze využít veřejné autobusy, půjčit si automobil, skútr nebo prostě kolo. Na místě Vám průvodce nabídne také fakultativní výlety na ostrov IOS a řecký večer (za příplatek cca 70 EUR a 55 EUR).

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu a transfery:
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště.
- klienti pokračující v pobytu - transfer do vybraného hotelu na ostrově Santorini.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem na trase: Varšava - Santorini - Varšava, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, transfery: hotel - přístav - hotel, ubytování na Santorini (7 nocí), stravování: snídaně (7), služby polského průvodce/delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, fakultativní výlety, samostatné prozkoumávání ostrovů, další jídla a jiné osobní výdaje. Orientační cena účasti v celém programu - cca 81 EUR.
Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši od 0,5 EUR do 4 EUR / pokoj / den. Daň je povinná a platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

22.07. (Ne) - 29.07. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute16 979 Kč
Vybrat termín
29.07. (Ne) - 05.08. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute17 415 Kč
Vybrat termín
05.08. (Ne) - 12.08. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-18%Last minute18 020 Kč
Vybrat termín
12.08. (Ne) - 19.08. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-6%Last minute18 020 Kč
Vybrat termín
19.08. (Ne) - 26.08. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-15%Last minute18 022 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoSantorini
HotelZápad slunce na Měsíci
standard
Termín23.09.2018 - 30.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...