Zabloudil

ID: 731056

Termín: 24.08. (Pá) - 29.08. (St) 2018

Délka pobytu: 6 dní, 3 noci

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 7 800 Kč

Poloha

Termín 2018

Počet dní

cena

24.08. – 29.08.

6

7.800,-

 

REZERVACE TERMÍNU JE MOŽNÁ V DOLNÍ ČÁSTI WEBOVÉ STRÁNKY,

 

Program

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd.

2.den Příjezd do italského TARVISIA. Přejezd do Slovinska po cyklostezce vedoucí po trati bývalého železničního tělesa. Možnost krátké zajížďky k fotogenickým jezerům FUSINE s průzračně čistou vodou a siluetou skalnatých štítů na horizontu. Zastávka u skokanských můstků v PLANICI. Pokračování přes známé lyžařské středisko KRANJSKA GORA až do místa ubytování ve vyhlášeném slovinském letovisku BLED s mohutným hradem na skalním ostrohu vypínajícím se na břehu stejnojmenného jezera. Celkem cca 25-65 km. Nocleh.

3.den Výjezd autokarem k biatlonovému areálu POKLJUKA. Absolvování cca 12 km okruhu po lesních cestách zakončený sjezdem přes okouzlující planiny k přírodnímu klenotu Julských Alp - jezeru BOHINJ. Nenáročná procházka k 78 m vysokému vodopádu SAVICA. V případě dobré viditelnosti doporučujeme výjezd lanovkou (bez kol) na vyhlídkový vrchol VOGEL s překrásným panoramatem. Individuální návrat na ubytování. Celkem cca 70 km.

4.den Výlet na kolech z Mojstrany působivou dolinou VRATA pod severní stěnu majestátného Triglavu. Občerstvení na chatě Aljažev Dom. Výšlap do údolí KRMA s odpočinkem na chatě Kovinarska Koča. Návrat na ubytování údolím RADOVNA, po proudu stejnojmenné říčky. Možnost pěší návštěvy soutěsky VINTGAR, cca 1,5 km dlouhého přírodního skvostu, na jehož konci lze obdivovat vodopád Šum. Celkem cca 55 km. Fakultativně romantický lodní výlet na ostrůvek uprostřed Bledského jezera s kostelíkem Panny Marie. Nocleh.

5.den Zdatní cyklisté mohou tento den změřit své síly ve 12 km stoupání z Kranjske Gory do sedla VRŠIČ - nejvýše položeného silničního průsmyku Slovinska v nadmořské výšce 1 611 m (převýšení 760 m). Panoramatický sjezd do údolí řeky Soči, jejíž zeleno-modrá voda vyhledávaná vodáky krásně kontrastuje s okolními horami. Ostatní vyveze bus podél malebného jezera PREDIL do stejnojmenného sedla nad turistickým střediskem BOVEC, které je mekkou vyznavačů adrenalinových sportů. Pokračování přes vesničky s typickými kostelíky podél Soči, která se místy zařezává do dramatických soutěsek (celkem cca 55-80 km). Noční přejezd.

6.den Příjezd v ranních hodinách

Ubytování

v hotelu Jadran*** cca 50 m od Bledského jezera (2 lůžkové pokoje s možností  přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením),

Stravování

► 3x polopenzi (bufet)

Cena zahrnuje

dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol,

► 3x ubytování v hotelu Jadran*** cca 50 m od Bledského jezera (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením),

►  3x polopenzi (bufet),

►  lázeňský poplatek, 

 průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

► cestovní pojištění,

►  doporučená částka na vstupné, lodičku a lanovku: cca 40 €

24.08. (Pá) - 29.08. (St) 2018 - 6 dní, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-7 800 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovinsko
MístoCykloturistika
HotelSLOVINSKO - CYKLOTURISTIKA
cena za osobu
Termín25.08.2018 - 28.08.2018 - s dopravou 24.08.2018 - 29.08.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...