Zabloudil

ID: 729985

Andalusie, kterou stojí za to vidět ***

Termín: 13.08. (Po) - 20.08. (Po) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice

Strava: Polopenze

Cena: 19 488 Kč

Popis hotelu

Hotely: *** - nacházející se mimo navštěvovaná města

 
Pokoje: jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové (třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkový s možností přistýlky), všechny s vlastní koupelnou a WC, často s telefonem, rádiem a klimatizací
 
Vybavení: hotelová restaurace a bar

Strava: kontinentální snídaně a servírované večeře

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o .

 

Program

Granada - na úpatí Sierra Nevady • Córdoba - středověké hlavní město Chalífátu • Sevilla - nejdůležitější město AndalusieCádiz - přístav založen Féničany • Jerez de la Frontera a sherry • Punta Europa na Gibraltaru • Málaga a andaluské pueblos blancos • pro zájemce možnost dalšího týdne pobytu na pobřeží Costa de Almería

Den 1
Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Transfer do hotelu v okolí Almeríe. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí do Almeríe v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Po snídani přejezd na prohlídku Granady. Doporučujeme procházku klikatými uličkami v centru města: Alcaceria (arabský bazar), gotická katedrála s královskou kaplí. Poté uvidíme nádherné maurské budovy: Alhambru - rezidenci arabských vládců Granady, mistrovské dílo architektury charakteristické svojí velkolepou kompozicí prostoru, vody, světla a dekorace a Generalife, letní sídlo dynastie Nasridů. Odpoledne doporučujeme procházku nádhernou čtvrtí Albaicin, ze které uvidíme krásný panoramatický výhled na Alhambru s pohořím Sierra Nevada v pozadí. Přejezd do hotelu v okolí Granady, večeře a přenocování. (Trasa cca 160 km)

Den 3
Po časné snídani přejezd do Córdoby. Staré město budí dojem, jako by se zde zastavil čas: úzké dlážděné uličky (včetně slavné květinové uličky), tajemná zákoutí a kované železné brány, to vše nás zavede zpět do středověku. Mezi nejzajímavější památky patří Mezquita (čili Velká mešita, stavěná od 8. století), synagoga a Puente Romano, římský most přes mohutnou řeku Guadalquivir. Odpoledne přejezd do Sevilly - hlavního města Andalusie. Prohlídku města začneme panoramatickou projížďkou autobusem po přístavní čtvrti El Arenal známé díky Plaza de Toros de la Maestranza (neboli nejvelkolepější aréně býčích zápasů ve Španělsku). Vydáme se po promenádě Kryštofa Kolumba (Cristobal Colon), k soše Carmen, Torre del Oro (Zlaté věži, 12hrané arabské věži). Večeře a přenocování v okolí Sevilly. Pro zájemce možnost účasti ve flamenco večeru (cena cca 30 EUR). (Trasa cca 400 km)

Den 4
Po snídani pokračování v prohlídce Sevilly - oblast Národního parku Marie Luisy s krásným náměstím Plaza de España, vizitkou města. Následně procházka nejstarší čtvrtí Santa Cruz, kolem obrovské gotické katedrály a maurské zvonice La Giralda. Pro zájemce plavba lodí po Guadalquiviru (cca 16 EUR). Odpoledne přejezd do Jerez de la Frontera - návštěva jedné z mnoha místních bodeg (vinný sklep), ve kterém se seznámíme s výrobou vína sherry. Pro milovníky koní - návštěva španělské jezdecké školy. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do okolí Cádizu na večeři a přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 5
Po snídani návštěva Cádizu - nazývaného „malou Havanou“. Cádiz je nejstarším městem v Evropě, které založili Féničané před 3000 lety. Nádherně umístěné, na poloostrově oddělujícím záliv Cádizu od Atlantského oceánu, je rušným přístavním městem. Město Cádiz je považováno za kolébku flamenca - nachází se zde mnoho škol flamenca a hudba neutichá ani v noci. Město lze nejlépe obdivovat z vrcholu barokní věže Torre Tavira, odkud se rozprostírá úchvatný výhled na přístav, široké přímořské promenády, pláž La Caleta, úzké uličky starého města, katedrálu Nueva z 18. století a četné kostely. Odpoledne přejezd na Gibraltar - poloostrov s délkou pouhých 6 km, který je malou britskou enklávou na Pyrenejském poloostrově. V programu přejezd mikrobusy na Punta Europa s nádherným výhledem na Afriku. Následně výjezd na Gibraltarskou skálu, jediné místo v Evropě, kde žijí opice ve volné přírodě, vstup do jeskyně sv. Michaela a následně odjezd do města. Ve volném čase doporučujeme možnost nákupu na Main Street (Gibraltar je obchodní bezcelní zónou). Večeře a přenocování v hotelu v okolí Gibraltaru nebo na pobřeží Costa del Sol. (Trasa cca 120-150 km)
Upozornění! V některých termínech se hotel může nacházet mimo přímořské letovisko. Po Gibraltaru se cestuje minibusy nebo taxíky s anglicky mluvícími řidiči-průvodci. Celá skupina se schází u určité turistické atrakce, kde nás během prohlídky provede polsky mluvící průvodce zájezdu.

Den 6
Po snídani přejezd do Rondy - města zavěšeného na dvou kopcích oddělených působivou propastí - Tajo (rozdíl úrovní 130 m). Během procházky uvidíme Kolegiátní kostel Panny Marie, staré město, dům Juana de Bosco, most Puente Nuevo z 16. století spojující dvě části města a arénu k býčím zápasům. Dalším bodem programu bude Málaga - okouzlující město a známé letovisko Costa del Sol. Během procházky městem uvidíme mimo jiné: hrad Gibralfaro, staré město s krásnou katedrálou, bodegu El Pimpi - jedno z oblíbených míst místních celebrit. Málaga je také městem spojovaným s postavou slavného Pabla Picassa, jehož dům-muzeum si prohlédneme během procházky. Večeře a přenocování na pobřeží Costa de Almería. (Trasa cca 400 km)

Den 7
Volný čas na opalování. Zájemcům doporučujeme fakultativní výlet do oblasti Alpujarra známé díky malebným pueblos blanco. V programu: město Lanjarón (známé díky jímání minerálních vod), Pampaneira (procházka klikatými ulicemi) a návštěva města v nejvyšší nadmořské výšce, v horách Sierra Nevada – Travélez. Město je známé díky sušení šunky, návštěva jedné sušárny spojená s ochutnávkou této andaluské speciality (cena cca 40 EUR/os.).

Den 8
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování, volný čas, transfer na letiště Almeria. V případě časného ranního odletu do Polska neobdrží klienti snídani.
- Klienti pokračující v pobytu na pobřeží Costa de Almería - po snídani vystěhování, volný čas. Odpoledne transfer do vybraného hotelu.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Costa de Almería služby delegáta), pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné, poplatky za místní průvodce, systém Tour Guide, nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, služeb místních průvodců, systému Tour Guide - cca 178 EUR. V této částce nejsou zahrnuty fakultativní výlety (ceny jsou uvedeny v programu zájezdu).

06.08. (Po) - 13.08. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute20 397 Kč
Vybrat termín
13.08. (Po) - 20.08. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-15%Last minute19 488 Kč
Vybrat termín
20.08. (Po) - 27.08. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-17%Last minute18 470 Kč
Vybrat termín
27.08. (Po) - 03.09. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-13%Last minute19 187 Kč
Vybrat termín
03.09. (Po) - 10.09. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocí
standard
Polopenze
Letecky/Katowice
-5%Last minute22 023 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoŠpanělsko
HotelAndalusie, kterou stojí za to vidět
standard
Termín13.08.2018 - 20.08.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...