Polévky

Polévky

 Polévky masové

 

Cena za balení 60,- Kč

 

Dršťková polévka

 

Klasická Dršťkovka patří mezi celosvětově oblíbené polévky. Ačkoliv mohou na první pohled vypadat dršťky nevábně, jejich chuť vás dostane! Polévka je hustá, pokud ji budete jíst s chlebem, zaručeně vás nasytí na celý den.

 

Boršč

 

Polévka-Boršč

Velmi oblíbená polévka ukrajinské a ruské národní kuchyně. Hustá polévka plná zeleniny v silném masovém vývaru. Originální charakter ji dodává vařená červená řepa a smetana. Poctivá zásobárna energie, po které nezbyde ani kapka.

 

Gulášová polévka

 

Gulášová polévka

Poctivá gulášová polévka rychle zasytí a zahřeje. Zapomeňte na instantní náhražky, vychutnejte si pravou chuť domácí gulášové polévky. Charakteristickou chuť ji dodává vynikající dušené hovězí maso, paprika, česnek a cibule.

 

Hovězí s játrovou rýží

 

Poctivá polévka, která vám zaručeně zachutná.

 

 

Polévky vegetariánské

 

Cena za balení 45,- Kč

 

Čočková polévka

 

Čočková polévka

Čočková polévka by neměla chybět při žádném novoročním stolování. Čočka bývá označována jako královna luštěnin, protože dodává tělu potřebné bílkoviny a minerální látky. Je vhodná pro vegetariány i diabetiky. Často se užívá jako jídlo podporující hubnutí.

 

Fazolová polévka

 

Fazolová polévka

Polévka nemusí být pouze předehrou hlavního chodu. Fazolová polévka vás přesvědčí o tom, že dokáže zasytit a nahradit hlavní chod. Pokud patříte mezi milovníky polévek, fazolová polévka nesmí chybět na vašem talíři. Velkou výhodou fazolí je jejich vysoký obsah vlákniny, která zaručuje schopnost zasytit na dlouhou dobu. Díky zastoupení řady vitamínů a dalších prospěšných látek jsou fazole vhodným způsobem, jak se nejen dobře najíst, ale zároveň přispět k lepšímu zdraví.

 

Hrachová polévka

 

Hrachová polévka

Velmi oblíbená krémová hrachová polévka potěší všechny mlsné jazýčky. Dříve se hrachová polévka vařila na Štědrý den jako sváteční jídlo. Dnes si ji můžete vychutnat i v létě jako lehké jídlo s magickou zelenou barvou. Jako přílohu doporučujeme bílé pečivo. Polévku si můžete dochutit třeba anglickou slaninou nebo sušenými rajčaty.

 

 

Vytvářím objednávku...