Samoohřev

Samoohřev

NOVÝ Samoohřev ALL IN (3x20g + 2x50g + zipper bag)

 

NOVÉ SAMOOHŘEVY JSOU TU!!! Představujeme zcela nové samoohřevy pro jídla AdventureMenu. Oproti původním mají hned několik výhod, jsou výkonnější, dají se s nimi ohřívat dvě jídla najednou a daleko lépe se s nimi pracuje.

Nové samoohřevy budou dostupné v balení po 5ti kusech ve speciálním odolném sáčku se zipem, který zároveň slouží jako "trouba".

V balení ALL IN je vše potřebné k ohřátí až sedmi jídel. V balení jsou tři kapsle 20g, a dvě kapsle 50g.
20g kapsle ohřeje jedno 500g jídlo.
50g kapsle ohřeje i dvě 500g jídla najednou.

Pro ohřev jídla tedy vložíte ohřevnou kapsli do sáčku se zipem, dále vložíte jídlo(jídla), přilijete 60ml(20g ohřev) nebo 150ml(50g ohřev) vody a sáček uzavřete pomocí zipu. Za 10 - 12 minut jsou jídla připravena ke konzumaci.

Samoohřev (nebo také "bezplamenný ohřívač") je speciální příslušenství k našim jídlům, které vám dopřeje ten nejvýšší komfort na cestách. Je to speciální sáček, který vám sám ohřeje jídlo za pár minut, a to bez vařiče a nádobí.Samoohřev funguje na principu chemické reakce mezi směsí oxidu vápenatého s hliníkovým práškem a vodou. Tato směs je umístěna ve speciálním propustném sáčku z netkané textílie, který zajistí propustnost vody ke směsi. Jakmile se voda dostane do sáčku, spustí se chemická reakce, která z oxidu vápenatého udělá hydroxid vápenatý. Tuto reakci provází vytvoření vysoké teploty (až 98°C) a vypařování přidané vody. Celá tato reakce se odehrává výhradně uvnitř ohřevné kapsle, tudíž není ohroženo zdraví uživatele a jelikož jídlo je neprodyšně uzavřené v bariérovém sáčku, nepřichází do kontaktu s žádnou z chemických látek.

 

A JAK TO FUNGUJE?

 

1. Vyjměte ohřevnou kapsli z obalu.

2. Vložte ohřevnou kapsli na dno sáčku se zipem.

3. Vložte sáček (sáčky) s jídlem.

4. Přilijte 60mm (150 ml) vody a uzavřete sáček pomocí zipu.

5. Za 10-12 minut je jídlo ohřáto; vyjměte sáček s jídlem a otevřete.

 

 

Cena za 1 ks/ 180 ,- Kč

 

   

 

 

Vytvářím objednávku...