Zabloudil

ID: 659037

GoldenPass express a Ženevské jezero ***

Termín: 07.09. (Pá) - 10.09. (Po) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 290 Kč

  • Vzdálenost od moře - 0 m
    0 m
Poloha
„Zlatý“ GoldenPass Panoramic Express šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera do alpinského prostředí Pays-d'Enhaut. Ale předtím navštívíte Ženevu, projedete se lodí po Ženevském jezeře a projdete pobřežní promenádu z Montreux k hradu Chillon. Závěrečnou lahůdkou jsou lázně Interlaken s vyhlídkou na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch a historické město Luzern pod masivem Pilatus.
Počet dní
4denní zájezd s denním přejezdem
Cena zahrnuje
2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), vstup do relaxačního centra s bazénem v hotelu, cestu originál GoldenPass Expressem na trase Montreux-Zweisimmen, dopravu autobusem, průvodce, mapu Švýcarska s informacemi.

31 CHF (loď a zubačka).
Program
Den 1
Odjezd ráno. Průjezd Německem do Švýcarska. Zastávka u Rýnských vodopádů, které mají nejmohutnější průtok v Evropě. Rýn o šířce 150 metrů se řítí do hloubky 23 metrů. Na vyhlídce se dostanete do bezprostřední blízkosti vodopádů. Po prohlídce průjezd Švýcarskem. Po sjezdu k Ženevskému jezeru se autobus vyšplhá do Leysin na slunné terase. Ubytování v hotelu Central Residence&Spa, v ceně ubytování je vstup do relaxačního centra s bazénem, vířivkou, saunou a párou. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.
Den 2
Snídaně. Odjezd do Ženevy na břehu stejnojmenného jezera. Prohlídka „hlavního“ města frankofonního Švýcarska a sídla mnoha mezinárodních institucí. Ženeva je krásná nejen historickým centrem, ale i nádhernými promenádami podél jezera. Od velkých květinových hodin v Anglické zahradě je úchvatný pohled na vodotrysk na jezeře. Palác národů je po Versailles nejrozhlejší budovou v Evropě. Odjezd podél jezera do lázeňského Lutry s malebným jachetním přístavem. Lodní výlet po Ženevském jezeře až do Montreux, z lodi nádherné pohledy na oblast Lavaux s terasovými vinicemi patřící mezi světové dědictví UNESCO, v dálce se vypíná zasněžený hřeben Dents du Midi. Procházka po Montreux s luxusními hotely. Město bývalo místem častého pobytu skupiny Queen, proto na promenádě stojí socha Freddieho Mercuryho. Vycházka pobřežní promenádou lemovanou palmami z Montreux až k mohutnému vodnímu hradu Chillon.Návrat na ubytování. Večeře (bohatý bufet dle vlastního výběru). Nocleh.
Den 3
Snídaně. Sjezd ozubnicovou železnicí z Leysin do Aigle, při jízdě nádherný letecký pohled na hrad Aigle. Vycházka k hradu Aigle obklopenému vinicemi. Odjezd do luxusního Montreux u Ženevského jezera. Z Montreux populárním „zlatým“ vlakem GoldenPass Panoramic až do Zweisimmen. Vlak s panoramatickými vagony šplhá ze subtropického klimatu Ženevského jezera, cestou se otvírají neustále nové pohledy na jezero a městečka mezi vinicemi. Po projetí tunelu u Jamanu se rázem ocitne ze subtropického klimatu v alpinském prostředí Pays-d'Enhaut. Současně opouští frankofonní Švýcarsko a ocitá se v německy mluvícím. Za okny se střídají malebná horská panoramata a rázovité horské vesničky s dominantními kostelíky. Z Zweisimmen autobusem údolím Simmental k Thunskému jezeru a dále do Interlaken ležícím mezi Thunským a Brienzským jezerem. Při prohlídce mondénních lázní upoutají luxusní hotely a hlavně vyhlídka na trojici horských velikánů Eiger, Jungfrau a Mönch. Odjezd podél Brienzského jezera a průsmykem Brünig do Luzernu. Prohlídka Luzernu pod mohutným masivem Pilatu na břehu jezera Vierwaldstättersee. Historické centrum na břehu jezera je mimořádně malebné, ale známé jsou hlavně dřevěné kryté mosty s malovanými obrazy, které vedou přes řeku Reuss. Odjezd do ČR.
Den 4
Návrat ráno.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.
07.09. (Pá) - 10.09. (Po) 2018 - 4 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby
Polopenze
Autobus
-8 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠvýcarsko
MístoŠvýcarsko
HotelGoldenPass express a Ženevské jezero
Pokoj pro 2 osoby
Termín07.09.2018 - 09.09.2018 - s dopravou 07.09.2018 - 10.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Vytvářím objednávku...