Zabloudil

ID: 381620

Termín: 25.12. (St) - 03.01. (Pá) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 49 800 Kč

Program

1.–2. den


Letecky Praha – Zazibar (Tanzánie); ubytování ve Stone Townu –zde strávíme celkem 4 noci, možnost koupání v moři (hotel je situován cca 2 minuty chůze od pláže); moonost nákupů koření na pestrém trhu Darajani; možnosti večeří v zahradách Forodhani – mořské plody, ryby a další místní speciality, vskutku gurmánský zážitek.
3.–4. den


Bohatý volitelný program dle vlastního výběru:

A) Prohlídka starobylého historického jádraStone Townu  kde se prolínají vlivy arabské, evropské, africké i indické: dominanta města Palác zázraků Beit al Ajaib, zdobná budova Old Dispensary, Stará celnice, Palace museum, Ngome Kongwe – zanzibarská pevnost, Perské lázně, katolická katedrála sv. Josefa, anglikánské katedrála postavená na místě bývalého trhu s otroky, celou dobu nás budou provázet nejslavnější architektonické prvky Stone Townu – masivní vyřezávané, ornamenty zdobené dveře, jež odpradávna symbolizovaly moc a postavení majitele domu; využijeme možnosti vstoupit do některé z mnoha místních mešit, ale navštívíme i hinduistický chrám.

B) Delfin tour – plavání s delfíny (na malé rybářské loďce s ploutvemi a šnorchlem, pak už jen skok do vody mezi delfíny....) a NP Jozani Forest – pralesní rezervace s endemickými guerézami.

C) Výlet lodí na korálový ostrůvek Changu s chovnou stanicí obřích želv a antilopek suni – možnost koupání či šnorchlování na přilehlém korálovém útesu.

D) Spice tour – cesta za kořením: průvodcovaný výlet s výkladem o pěstování koření a tropického ovoce spojený s ochutnávkami (např. muškátový oříšek, pepřovník, chlebovník různolistý, vanilka pravá, skořicovník, hřebíčkovec vonný, karambola obecná, kakaovník pravý apod.).
5.–9. den


Přejezd na sever ostrova s bílými plážemi a nejlepším koupáním na celém Zanzibaru - strávíme zde 5 nocí; možnost mnoha fakultativních programů a aktivit:

A) Šnorchlování a přístrojové potápění na korálové bariéře – celodenní výlet na ostrov Mnemba se šnorchlováním; půldenní výlet na ostrov Tumbatu se šnorchlováním

B) Rybáření.

C) Návštěva záchranné stanice mořských želv a rehabilitačního centra, ve kterém můžete se želvami plavat.

D) Plavba na tradiční plachetnici dhow s drinkem či večeří v západu slunce.
10. den


Noční odjezd na zanzibarské letiště a odlet do Prahy.Stravování - snídaně
snídaně
Popis
4x hotel v centru Stone Townu např.  Forodhani Park Hotel***+ (www.forodhaniparkhotel.com), 5x Amaan Bungalows Beach Resort ***+ (www.amaanbungalows.com) přímo na pláži ve vesnici Nungwi. Hotel má i velký bazén a oblast Nungwi je nejlepší oblastí na ostrově co se týká možností koupání v moři).
Cena zahrnuje
průvodce CK a místní průvodci
letenka vč. všech poplatků Praha-Zanzibar / Zanzibar-Praha
veškeré transfery
9x ***+ (***/****) hotel ve 2lůžkových pokojích se snídaní
informační materiály
Cena nezahrnuje
tanzanské vízum – 50 USD (je třeba mít dolarovou bankovku přesně této nominální hodnoty nebo lze většinou platit kreditní kartou)
jednolůžkový pokoj povinný – 12000 Kč
Silvestrovská večeře formou bufetu – 550 Kč
25.12. (St) - 03.01. (Pá) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Snídaně
Letecky/Praha
-49 800 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTanzánie
MístoTanzánie
HotelSilvestr na Zanzibaru
Základní cena
Termín25.12.2019 - 03.01.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...